Vaša krása, naše morské riasy

Vedeli ste, že podľa vedeckých výskumov až 70% kyslíka na zemi produkujú morské riasy? A že vedci zaznamenali úžasnú podobnosť medzi morskou vodou a krvnou plazmou človeka? Pomocou našich produktov a ošetrení z morských rias významne zvýšite hydratáciu a zlepšíte kondíciu a vzhľad vašej pleti. Ak chcete vedieť viac, čítajte ďalej. 

Prioritou Repêchage® je vysoká účinnosť zložiek

Naše morské riasy EcoCert sú šetrne pestované a zbierané z čistých morských vôd pri pobreží Bretónska vo Francúzsku a pri pobreží Maine v USA. Sú spracované pomocou našej patentovanej extrakčnej metódy, ktorá vytvára tekutinu s maximálnym obsahom fyto-živín z morských rias. Zachovávame účinnosť vitamínov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín, čím zaručujeme vynikajúcu kvalitu. Pre nás je dôležité získavať morské riasy z najčistejších prostredí.

Udržateľnosť
je naša cesta

Repêchage® spolupracuje na udržateľnom zbere morských rias s poprednými vedcami a odborníkmi. Na rozdiel od iných výrobcov, ktorí sušia riasy v rúre a získajú produkt s nedostatkom vitamínov a aminokyselín, Repêchage® má inovatívny prístup. Riasy spracúvame patentovanou metódou na čistý filtrát v malých remeselných dávkach. Ten následne slúži ako účinná zložka produktov Repêchage®, ktoré napomáhajú pokožke vyzerať  hladšie a jemnejšie. 

Náš cieľ
je napredovať

Profesor Charles Yarish z Univerzity v Stamforde sa v roku 2015 pripojil k Repêchage® ako konzultant, aby pomohol vytvoriť udržateľné, organické úrody morských rias v USA. Spoločne vedieme výskum niekoľkých druhov morských rastlín a formulujeme ich do viac ako 100 profesionálnych a spotrebných produktov. Ide o uzavretie kruhu, keďže more nám dáva mnoho a my sa mu to snažíme vrátiť späť.

LAMINARIA DIGITATA

Hnedá morská riasa, získavaná z horného prílivového a plytkého prílivového morského prostredia. Má udelený certifikát EcoCert a je prírodným zdrojom 12 vitamínov, vrátane B12, C, E, K a beta karoténu, 18 aminokyselín a 42 stopových prvkov.

ASCOPHYLLUM NODOSUM

Hnedá morská riasa – chaluha, ktorej sa darí v hornom prílivovom a plytkom prílivovom morskom prostredí v severnom Atlantickom oceáne. Je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny, fukoidan a kyselinu algínovú.

ULVA LACTUCA

Zelená morská riasa opäť z prílivových a plytkých prílivových morských prostredí po celom svete. Zdroj morského elastínu a enzýmu aozínu.

LAMINARIA SACCHARINA (SACCHARINA LATISSIMA)

Hnedá morská riasa, ktorú nachádzame v plytkých prílivoch a studenej vode v Atlantickom a Tichom oceáne. Je bohatá na všetky vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a kyselinu algínovú.

PORPHYRIDIUM SSP / MIKRORIASA

Červená, jednobunková morská riasa s vysokým obsahom esenciálnych mastných kyselín, ako aj vitamínov B a C.

SPIRULINA

Druh cyanobaktérie, známej aj ako modrozelená riasa, ktorá voľne pláva a tvorí vo vodnom prostredí rohože. Obsahuje veľmi vysoké množstvo bielkovín. Je tiež popredným zdrojom prírodného karoténu, vitamínu E, zinku, fykobiliproteínov a esenciálnych aminokyselín.

Srdcom produktov Repêchage® je bohatý, čistý, exkluzívny
filtrát z morských rias

C-SERUM® FILTRÁT Z MORSKÝCH RIAS

Jedným z prvých domácich produktov Repechage® bolo C-Serum® Seaweed Filtrate. C-Serum®, skratka pre cytosérum. Je to náš špeciálny filtrát z hnedej morskej riasy Laminaria Digitata.

ALGO MIST®

Algo Mist®, má jedinečnú kombináciu filtrátu z morských rias, vitamínu C, ginko biloby, aloe a pomarančovej vody. Pomáha udržiavať pokožku hladkú a jemnú počas celého dňa.

ESENCIÁLNY OLEJ Z MORSKÝCH RIAS

Jedinečný esenciálny olej z riasy Laminaria Saccharina v kombinácii s čistým vitamínom E poskytuje silnú antioxidačnú podporu a zároveň dodáva pokožke extra dávku hydratácie.