V médiách

Prečo používať v kozmetike peptidy?

apríl 2024
"Zamýšľali ste sa už niekedy nad tým, čo sú vlastne tie “zázračné” peptidy a prečo ich tak rady kozmetické značky využívajú? Peptidy, ako špecifické molekuly, nám umožňujú efektívne bojovať proti známkam starnutia. A to už je téma"

Repechage® Beauty From The Sea®

marec 2024
"Zamilovali ste sa už niekedy na prvý pohľad? Myslíme ten pocit, keď si v hlave neustále premietate každý detail dokonale vytvoreného zovňajšku. Chcete ho vidieť, cítiť, mať vo svojej blízkosti. Neviete sa dočkať, keď sa ho dotknete. Cítite niečo magické, niečo, čo ste doposiaľ nikdy neobjavili"

CBS

apríl 2023
"Rozhovor v televízii CBS, na America´s Beauty Show, s Lýdiou o unidózovej exfoliácii, hydratácii, superpotravine z morských rias v kozmetike na zvýšenie aktivity účinných zložiek v kozmetických ošetreniach a v starostlivosti po plastických operáciách."

DermaRevue

30. marec 2023
"Repêchage® konečne aj na Slovensku a v Čechách."

Forbes

15. február 2023
"Kúpele Repêchage® získali ocenenie StarAward v prestížnom hodnotení magazínu Forbes"

Forbes

28. február 2022
"S týmito osviežujúcimi pleťovými maskami, ktoré obsahujú nie jeden, ale štyri peptidy, môžete dosiahnuť spevnenie a vypnutie ochabnutej pokožky už za desať minút."

New Beauty

19. január 2022
"Ošetrenie pleti Repêchage® Hydra Dew Pure Moisturizing Lift s charakteristickými morskými riasami bohatými na antioxidanty od výkonnej riaditeľky a zakladateľky Lydie Sarfati bolo skutočným zážitkom. Morská riasa Laminaria digitata obsahuje aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky a minerály, ktoré pôsobia na upokojenie a obnovu starnúcej pokožky."

Marie Claire

apríl 2020
"Čarovný elixír... formulovaný s prísadami proti starnutiu, ako je niacínamid, kyselina hyalurónová a filtrát z morských rias laminaria digitata."

Byrdie

február 2020
„...bohaté na vitamíny, aminokyseliny a minerály, ktoré pomáhajú znižovať výskyt jemných liniek a vrások.“ Repêchage® C-Serum® sérum na tvár s filtráciou z morských rias

Glamour

október 2019
Repêchage® Vita Cura Gold Collection

Cosmopolitan

marec 2019
Repêchage® Rapidex marine exfoliator

Wall Street Journal

marec 2013
"Toto je najnovší trend: podnikateľky a podnikatelia si počas obeda doprajú expresné tvárové ošetrenie..." - Shiri Sarfati

Elle

január 2012
"Minerálne soli do kúpeľa Repêchage Sea Spa sa zbierajú zo Stredozemného mora"

Glamour

február 2010
"Produkty pre krásu prešli dlhú cestu od čias studeného krému. Teraz máme peptidy, ktoré produkujú viac kolagénu a molekuly, ktoré môžu zabraňujú tvorbe hlbokých vrások." - Lydia Sarfati

Vogue

november 2005
"...holistický nástroj na masáž pleti a dekoltu Kansa Wand, ktorý pochádza z ayurvedy dopraje tvári, krku a dekoltu masáž, ktorá zanechá Vašu pleť rozžiarenú."